Najlepsze zabawy z psem

Wszyscy uwielbiamy grać w gry z naszymi psami. Psy domowe i ludzie są bardzo niezwykłe w świecie zwierząt, aby cieszyć się zabawą do dorosłości.

Dlaczego powinieneś poświęcić czas na zabawę? Czy są jakieś gry, których powinieneś unikać? Więc jakie są najlepsze gry, w które można grać z psem?

Dlaczego powinieneś grać z psem Istnieje wiele korzyści z grania w gry z psem.

Granie pomaga Ci nawiązać więź z psem. Czas zabawy pomaga Tobie i Twojemu psu budować bliższą więź poprzez pracę zespołową i komunikację. Nawet gry takie jak tug są bardziej nastawione na współpracę niż wielu osobom się wydaje.

Zabawy z psem uczą hamowania ugryzień. Wiele gier polega na uczeniu psa, jak kontrolować pysk wokół zabawek i rąk, nawet kiedy jest podekscytowany. Psy z zahamowaniem zgryzu, które uważają na swoje zęby i nacisk, jakiego używają, są znacznie bezpieczniejszymi psami w pobliżu!

Zabawa z psem poprawia kontrolę impulsów. Kontrola impulsów to sztuka czekania i grzecznego proszenia, kiedy naprawdę czegoś chcesz lub jesteś nadmiernie podekscytowany. Wiele psów, które szczekają, skaczą, wyrywają się na przedmioty, może skorzystać z większej ilości pracy nad kontrolą impulsów. Wiele gier to doskonałe miejsca, aby nauczyć psa grzeczności, nawet kiedy jest bardzo podekscytowany piłką!

Zabawy z psem uczą nowych umiejętności szkoleniowych. Niektóre gry są świetnym sposobem na nauczenie psa nowych umiejętności. Jeśli Twój pies naprawdę uwielbia grać w daną grę, dlaczego nie wykorzystać jej jako nagrody, aby poprawić jego maniery lub nauczyć go zupełnie nowej umiejętności? Wiele gier, zwłaszcza sportów wyczynowych, wymaga również nauczenia psa nowych umiejętności, aby odnieść sukces.

Podsumowując, gry są bardzo korzystne dla Ciebie i Twojego psa. Naprawdę nie ma lepszego sposobu, aby jednocześnie nawiązać więź z psem, dobrze się bawić i nauczyć go powstrzymywania się od gryzienia oraz kontroli impulsów!

Bokserka Talla jest bardzo bojaźliwa i w przeszłości warczała na swojego starszego właściciela, gdy ten zabierał jej zabawki. Talla i jej właściciel prawdopodobnie nie są dobrymi kandydatami do bezpiecznej zabawy w przeciąganie ze względu na jej strach, historię warczenia na zabawki i wiek właściciela.

Każdy z tych czynników ryzyka wystarczyłby, żebym się dobrze zastanowił przed zachęcaniem do zabawy w przeciąganie psa z właścicielem.

Jakie gry są najlepsze? Jeśli Talla czuje się komfortowo ze swoim właścicielem w pobliżu smakołyków, Nosework może być lepszą grą dla nich!