• GIEŁDA MINERAŁÓW MIELEC
  • Wycieczki z ALTERNATYWĄ

alternatywa-slogan

ďťż
oferta-wycieczki
 
atrakcje-dla-dzieci
 
imprezy-dla-najmlodszych
 
firmy-i-instytucje
 

Firmy i instytucje

Agencja Eventowa ALTERNATYWA to doskonały i niezawodny partner w kompleksowej produkcji i organizacji firmowych eventów. "Inna forma integracji" ? to motto, którym się kierujemy, by wszystkie nasze przedsięwzięcia, tworzyły nową jakość począwszy od oryginalnego pomysłu do sprawnej jego realizacji.

Nasze doświadczenie w organizacji: tematycznych imprez plenerowych (tj. festyny, pikniki), wycieczek z fabułą i niekonwencjonalnych imprez integracyjnych gwarantuje:
?    opracowanie indywidualnego projektu stosownie do planowanego budżetu
?    niekonwencjonalny program i bogaty zestaw atrakcji dodatkowych


Dla Państwa wygody skutecznie połączymy te dwa najważniejsze czynniki i zadbamy, by przygotowane i przeprowadzone przez nas wydarzenie było prestiżowe i niepowtarzalne.
Szczególnej uwadze POLECAMY!


Firmowe imprezy intergracyjne


Imprezy zamknięte i plenerowe ? scena, profesjonalne nagłośnienie, smaczny catering i skuteczna reklama to tylko połowa przepisu na dobry ewent. Kluczem do pełnego sukcesu jest, bowiem niekonwencjonalny program i bogaty pakiet zaskakujących atrakcji dla KAŻDEGO uczestnika planowanego wydarzenia! Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań i nie boisz się eksperymentować to zaproś nas do współpracy!!!

 

Wycieczki z fabułą ? nie zawsze firmowy wyjazd musi być odwieczną monotonią czy "dobrowolnym przymusem?" Chętnie pomożemy w zaplanowaniu dodatkowych atrakcji, tak by w każdym odnaleźć drzemiącą żyłkę globtrotera. Wciągający scenariusz, dynamiczne i nieoczekiwane zwroty akcji. Odrobina kreatywności i szczypta ułańskiej fantazji. Satysfakcja gwarantowana!

 

Imprezy Integracyjne ? jeśli i Tobie integracja kojarzy się z "piankowym plastikiem", pieczoną kiełbaską i wątpliwej jakości występem artystycznym, koniecznie zaproś nas do współpracy! Prosta formuła, rodzinny charakter, nieskomplikowane zadania. Elementy rywalizacji połączone z radością pracy w zespole; dodatkowo ciekawe nietuzinkowe miejsce  i recepta na firmową integracje gotowa! "InteGra" w wersji ECO ? czyli impreza po kosztach również może być ATRAKCYJNA! Jeśli masz ograniczony budżet, a Twoja kadra wymaga natychmiastowej reanimacji! Sprawdź, co potrafi nasz zespół.

 
sw-mikolaj-mielec
 
gielda-mineralow
 
family-time
 
festiwal-podrozniczy
 

Copyright ? 2010 Agencja Eventowa ALTERNATYWA. Wszelkie prawa zastrzeżone.