• GIEŁDA MINERAŁÓW MIELEC
  • Wycieczki z ALTERNATYWĄ

alternatywa-slogan

ďťż
oferta-wycieczki
 
atrakcje-dla-dzieci
 
imprezy-dla-najmlodszych
 
firmy-i-instytucje
 

?FABRYKA MAGICZNEJ ZABAWY? to:

DLA ORGANIZATORA EVENTU!
? interaktywne i autorskie programy animacyjne skierowane dla dzieci i całych rodzin jako uczestników TWOJEGO wydarzenia,
? kilkugodzinna (2-4 godz.) atrakcja w programie głównym (scena) imprezy,
? doskonały sposób na uatrakcyjnienie lub zastosowanie "zasady przemienności" w proponowanym programie i tym samym zachęcenie lokalnej społeczności do liczniejszego udziału w imprezie!

DLA UCZESTNIKA (dziecko, rodzic, opiekun)
? możliwość aktywnego udziału w programie w którym dominuje prosta formuła, rodzinny charakter, nieskomplikowane zadania i elementy rywalizacji połączone z radością współpracy w zespole jakim jest w tym przypadku najbliższa rodzina.

Fabryka magicznej zabawy

Proponowane scenariusze programów animacyjnych na sezon 2013!

"TAŃCE WŚRÓD PIRATÓW"
Nasza morska wyprawa odbędzie się pod wodzą Kapitana GREGA i jego  wesołej załogi.  Na uczestników zabawy czekają liczne gry i zabawy z pirackiego świata. Wspólne poszukiwania zagubionych fragmentów mapy, sprawdzian pirackich umiejętności, a w końcowym efekcie pasowanie na pirata i odnalezienie ukrytego skarbu to tylko niektóre atrakcje pierwszej części programu. W części drugiej zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy, której celem będzie zgromadzenie jak największej ilości fikcyjnej waluty. Aby zdobyć pieniądze drużyna ma do wykonania kilka zadań, których realizacja uda się tylko przy pełnym zaangażowaniu wszystkich członków zespołu. Za zgromadzoną walutę w finale zabawy, drużyny będą mogły przystąpić do wielkiej LICYTACJI atrakcyjnych NAGRÓD!

Wspólna realizacja zadań to doskonały sposób na zaciskanie rodzinnych więzi, a smaku iście pirackiej potyczki dodaje nuta zdrowej rywalizacji.

Finałem naszej zabawy będzie wspólna dyskoteka pod chmurką. Najlepsze przeboje, nauka tańców integracyjnych i muzyczne animacje w towarzystwie Piratów to doskonały sposób na podsumowanie pirackiej wyprawy.

"RODZINNY LABIRYNT"
To wspólna zabawa dzieci i rodziców, która jest nie tylko okazją do miłego i aktywnego spędzania czasu wolnego, ale również sposobem do promowania zdrowego stylu życia.

W trakcie 2h zabawy specjalny zestaw konkurencji o charakterze sportowo - rekreacyjnym dostarczy uczestnikom jak i widzom wydarzenia solidną dawkę dobrej zabawy i rozrywki. Rodzinny Labirynt to również sposobność na łamanie stereotypów w wykonywaniu codziennych czynności przez poszczególnych członków rodziny... dzięki realizacji niektórych zadań dowiemy się np. czy:
- profesjonalny makijaż wykonywany jest tylko przez Panie domu?
- bagaż na wymarzony 14 dniowy rodzinny urlop uda się zapakować do naszego samochodu?
- pranie ręczne to atrakcje dostępne już tylko w skansenach?
- umiejętność barwnego opowiadania bajek i śpiewanie kołysanek to przywilej każdej Babci?

Jednym słowem, program RODZINNY LABIRYNT to nasze codzienne zmagania widziane przez nas w różowych okularach i zaserwowane z solidną dawką dobrego humoru.

 
sw-mikolaj-mielec
 
gielda-mineralow
 
family-time
 
festiwal-podrozniczy
 

Copyright ? 2010 Agencja Eventowa ALTERNATYWA. Wszelkie prawa zastrzeżone.